Velké trampolíny

Trampolína Marimex 457 cm s vnitřní ochrannou sítí

Jak si užít zábavu, která potěší malé i velké? Sázkou na jistotu a úspěch je pořízení této kvalitní trampolíny. Trampolína Marimex o průměru 457 cm v klasickém designu je vhodná do každého exteriéru. Svému účelu poslouží kdekoli na zahradě, stejně tak i chatě. Zásluhou provedení zajistí trampolína bezpečné a ničím neomezené skákání celé rodiny. Vstup na trampolínu zajistí pohodlné schůdky opatřené protiskluzovou úpravou. Vnitřní síť je zajištěna zapínáním na suchý zip a k tomu ještě přezkami. Zásluhou provedení a použitých materiálů je trampolína odolná vůči povětrnostním podmínkám, korozi.

Cena v době recenze: 9 990 Kč

Trampolína inSPORTline Flea PRO 430 cm

Jak udělat něco více pro své zdraví, a to prakticky kdykoli? Jak zabavit děti? Trampolína Flea PRO je vhodná pro užití si skákání celé rodiny. Vyniká precizním a inovativním provedením. Velmi kvalitní trampolína je vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Dostatečně prostorná trampolína o průměru 430 cm zajistí pořádnou porci zábavy na vzduchu. Nic se nevyrovná aktivní zábavě, jako je tomu i v případě této trampolíny. Trampolína je maximálně bezpečná, a to nejen díky ochranné síti, ale i zásluhou toho, že pružiny držící trampolínu jsou obalené silným ochranným krytem a podpůrné tyče chrání pěnové obaly.

Cena v době recenze: 10 490 Kč

Kulatá trampolína 365 s ochrannou sítí

Kulatá trampolína o průměru 365 cm je včetně praktické bezpečnostní ochranné sítě. Jedná se o typ trampolíny určený pro děti od 6 let věku. Díky nosnosti ovšem poslouží i pro skákání dospělé osoby. Trampolína má efektivní polstrování. Skýtá odolnost, pevnost, stabilitu. Pro snadný vstup na odrazovou plochu slouží praktické schůdky. O bezpečné skákání uvnitř se postará jak kvalitní skákací plocha s pružinami, polstrování, tak i ochranná síť eliminující vypadnutí ven a potenciální úraz. Konstrukce trampolíny je odolná i vůči povětrnostním podmínkám, korozi, UV záření.

Cena v době recenze: 7 499 Kč

Obdélníková trampolína Decathlon s ochrannou sítí

Obdélníková trampolína 520 s ochrannou sítí je ideální na začátky s akrobatickými prvky. Její používání je bezpečné. Trampolína s úhlopříčkou 5 m je díky polstrování a ochranné síti velmi bezpečná.

Cena v době recenze: 13 999 Kč

Trampolína se sítí a schůdky – skákací plocha 383 cm

Trampolína se sítí a praktickými schůdky je efektivním doplňkem do každé zahrady. Zajistí zábavu, která neomrzí. Baví malé i velké. Má velmi blahodárný vliv na psychickou i fyzickou stránku každého jedince. Základ tvoří kvalitní, odolná a pevná konstrukce, která zajistí náležitou stabilitu, je zároveň rezistentní vůči korozi. Trampolína je vybavena kvalitním PVC polstrováním s pěnou. Tímto dochází k eliminaci zranění a úrazu při potenciálnímu naražení na okraj trampolíny. Pro maximální bezpečnost je trampolína opatřena ochrannou sítí s uzavíratelným vstupem na praktický zip.

Cena v době recenze: 10 439 Kč

Trampolína Marimex PREMIUM 457 cm

Nepostrádáte něco ve své zahradě? Který doplněk vyniká mnoha výhodami, že stojí za pořízení? Odpověď spočívá v koupi této kvalitní a precizně zpracované trampolíny. Trampolína Marimex 457 cm je perfektním doplňkem do každé zahrady. Vyniká jak samotným kvalitním provedením, tak blahodárným účinkem na psychickou i fyzickou stránku. Výhodou je, že si takto můžete zaskákat na zahradní trampolíně kdykoli. Pro efektivní a bezpečné užití si zábavy a pohybu na trampolíně se postará kvalitní, odolná konstrukce, která skýtá náležitou stabilitu. Je rovněž rezistentní vůči korozi a povětrnostním vlivům. O bezpečnost se postará vnitřní ochranná síť bránící přístupu skákajícího do části s pružinami. Vstupní prostor je zajištěn 3 přezkami a eliminuje případné vypadnutí ven.

Cena v době recenze: 12 690 Kč

Trampolína Hawaj 366 cm s vnitřní ochrannou sítí

Jak dostat děti ven na vzduch? Jak je venku zabavit na delší dobu? Jak zajistit, aby měly dostatek pohybu? Trampolína Hawaj 366 cm s vnitřní ochrannou sítí a praktickými schůdky zajistí pořádnou porci zábavy na čerstvém vzduchu. Výhodou je, že lze umístit kdekoli na zahradě či chalupě. Konstrukce je pevná, odolná. Skýtá patřičnou stabilitu. Bezpečnost umocněna vnitřní ochrannou sítí eliminující vypadnutí dítěte z trampolíny a stejně tak zabrání potenciálnímu skákání do části s pružinami. Vstupním prostor je opatřen zipem a přezkami. Pro snadný výstup do trampolíny slouží schůdky. Trampolína je určena pro děti od 6 let.

Cena v době recenze: 5 990 Kč

Kulatá trampolína 420 cm s ochrannou sítí

Kulatá trampolína 420 je vhodná na psychomotorický vývoj dítěte od 6 let. Je velmi stabilní a bezpečná. Trampolína s úhlopříčkou 420 cm je díky polstrování a ochranné síti velmi bezpečná.

Cena v době recenze: 8 999 Kč

Zahradní trampolína Marimex 396 cm

Trampolína Marimex je skvělým doplňkem každé zahrady. Děti skákání na trampolíně milují a při skákání si snadno zacvičí i dospělí. Dokonalou stabilitu zajišťují čtyři nohy ve tvaru písmene U. Tyče jsou obaleny ochranným návlekem z měkčené pěny. Nohy trampolíny jsou samostatné a zvyšují stabilitu celé trampolíny. Spojení tyčí nohou trampolíny a sítě je jištěno speciálními sponami.  

Cena v době recenze: 7 990 Kč

Trampolína SPORT TEAM 366 cm

Trampolína SPORT TEAM obsahuje: trampolínu 366cm, ochranou síť a žebřík. Vhodné pro exteriérové využití. Snadná a rychlá montáž. Vyrobeno v souladu s nejpřísnějšími bezpečnostními normami.

Cena v době recenze: 6199 Kč

Růžová trampolína se schůdky a ochrannou sítí

Trampolína řady COMFORT je perfektní motivací pro aktivní trávení času venku. Skákání rozvíjí koordinaci, fyzickou kondici a dodává spoustu pozitivní energie.

Cena v době recenze: 5 499 Kč

Trampolína COMFORT 366 cm

Trampolína řady COMFORT je perfektní motivací pro aktivní trávení času venku. Skákání rozvíjí koordinaci, fyzickou kondici a dodává spoustu pozitivní energie.

Cena v době recenze: 6 490 Kč

Modro-černá trampolína Marimex s ochrannou sítí

Trampolína Marimex je skvělým doplňkem každé zahrady. Dokonalou stabilitu zajišťují čtyři nohy ve tvaru písmene U. Materiál odrazové plochy patří k nejkvalitnějším na trhu. Vnitřní ochranná síť je bezpečnější než vnější síť – brání přístupu skákajícího do části s pružinami. Vstupní prostor je zajištěn třemi přezkami a brání vypadnutí. Trampolíny jsou určené pro náročné pohybové aktivity, proto klademe důraz na jejich bezpečnost a spolehlivost.

Cena v době recenze: 5 590 Kč

Bezpružinová trampolína Marimex 305 cm

Bezpružinová trampolína Marimex COMFORT 305 CM je výjimečná díky nové technologii upevnění skákací plochy do rámu. Elastický výplet namísto pružin je bezpečnější. Bezpečnostní síť na vnější straně trampolíny je pružná a zároveň výborně drží tvar. Instalace kovové konstrukce i sítě je velmi snadná, čítá pouze 16 šroubů. Dokonalou stabilitu zajišťují 4 nohy ve tvaru písmene U. Materiál odrazové plochy patří k nejkvalitnějším na trhu.

Cena v době recenze: 11 990 Kč

Trampolína Hawaj 396 cm s vnitřní ochrannou sítí

Trampolína Hawaj 396 cm poskytuje díky vnitřní síti skvělou ochranu a vaše děti i vás udrží v bezpečné vzdálenosti od okraje. Protáhněte si tělo a provětrejte mozkové závity. Skákáním na trampolíně totiž trénujete i mozek, přesně souhru levé a pravé hemisféry. Ale dělejte to bezpečně. 

Cena v době recenze: 6 790 Kč