Dětské trampolíny

Trampolína v obdélníkovém tvaru 274×183 cm

Zábava, která neomrzí a baví malé i velké. Však kdo neskáče, není Čech. Něco na tom bude. Trampolína se sítí a žebříkem obdélníkového tvaru zaujme už na první pohled, a to právě nevšedním a zajímavým provedením. Konstrukce je z nerezavějící pozinkované oceli. Bezpečnost a bezproblémové užívání trampolíny umocněno ochrannou sítí zajištěnou zapínáním na zip. O snadný vstup na trampolínu se postará žebřík, který je součástí. Součástí je rovněž praktická plachta chránící proti dešti.

Cena v době recenze: 13 599 Kč

Trampolína COMFORT 244 cm

Hledáte vhodné řešení pro odlákání dětí od mobilů, počítačů, tabletů? Jak si užít zábavu, a ještě k tomu udělat mnoho pro své zdraví? Trampolína Comfort o průměru 244 cm zajistí aktivní způsob zábavy, a to celé rodině. Potěší malé i velké. Děti vybijí svou energii. Skákání na trampolíně má velmi pozitivní vliv. Pro ničím neomezené užití a radost ze skákání se postará tento model trampolíny. A to zásluhou provedení a použití kvalitních materiálů. Základem je stabilní, pevná konstrukce, která je odolná vůči povětrnostním podmínkám i korozi. To umocněno bezpečnostní ochrannou sítí, která je opatřena zipem a přezkami.

Cena v době recenze: 4 190 Kč

Dětská trampolína Rocketkid 4 pro venkovní i vnitřní použití

Nedaří se vám odlákat děti od tabletu, mobilu či počítače? Není možné udržet děti venku po delší dobu? Potřebujete je zabavit a pokud možno, aby se také hýbaly? Dětská trampolína Rocketkid 4 o průměru 150 cm je určena pro děti od 3 let věku. Výhodou je, že tato trampolína je vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Pro bezpečné a pohodlné skákání se postará jak ochranná síť se zapínáním na praktický zip, tak i polstrované tyče a kvalitní odrazová plocha s inovativním bungee pérováním. Trampolína je oživena květovaným vzorem.

Cena v době recenze: 2 259 Kč

Trampolína JumpKing 125 cm pro děti

Trampolína JumpKing BAZOONGI o průměru 125 cm v růžovém provedení je vhodná především pro dorostence, a to díky nosnosti do 50 kg. Dětská trampolína je určena pro malé začátečníky a dorostence. Pro vyšší efekt a bezpečnost je trampolína vybavena ochranným polstrem zakrývajícím pružiny a eliminující vniknutí chodidla mezi ně. Skákání na této trampolíně není jen zábavou, ale dochází ke komplexnímu posílení svalů celého těla, stejně tak i hlubokých vnitřních svalů.

Cena v době recenze: 3 869 Kč

Trampolína Marimex 457 cm s vnitřní ochrannou sítí

Jak si užít zábavu, která potěší malé i velké? Sázkou na jistotu a úspěch je pořízení této kvalitní trampolíny. Trampolína Marimex o průměru 457 cm v klasickém designu je vhodná do každého exteriéru. Svému účelu poslouží kdekoli na zahradě, stejně tak i chatě. Zásluhou provedení zajistí trampolína bezpečné a ničím neomezené skákání celé rodiny. Vstup na trampolínu zajistí pohodlné schůdky opatřené protiskluzovou úpravou. Vnitřní síť je zajištěna zapínáním na suchý zip a k tomu ještě přezkami. Zásluhou provedení a použitých materiálů je trampolína odolná vůči povětrnostním podmínkám, korozi.

Cena v době recenze: 9 990 Kč

Trampolína inSPORTline Flea PRO 430 cm

Jak udělat něco více pro své zdraví, a to prakticky kdykoli? Jak zabavit děti? Trampolína Flea PRO je vhodná pro užití si skákání celé rodiny. Vyniká precizním a inovativním provedením. Velmi kvalitní trampolína je vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Dostatečně prostorná trampolína o průměru 430 cm zajistí pořádnou porci zábavy na vzduchu. Nic se nevyrovná aktivní zábavě, jako je tomu i v případě této trampolíny. Trampolína je maximálně bezpečná, a to nejen díky ochranné síti, ale i zásluhou toho, že pružiny držící trampolínu jsou obalené silným ochranným krytem a podpůrné tyče chrání pěnové obaly.

Cena v době recenze: 10 490 Kč

Dětská trampolína Sportisimo o průměru 250 cm s ochrannou sítí

Zdá se odlákání dítěte od mobilního telefonu, tabletu, počítače jako nadlidský úkon? Jak dostat dítě ven a zabavit ho na delší dobu? Dětská trampolína Klarfit Rocketgirl o průměru 250 cm v černo-růžovém provedení nadchne malé, ale i větší slečny. Vzhledem k provedení a pěknému designu zkrášlí i váš venkovní prostor. Precizně zpracovaná dětská trampolína z kvalitního materiálů je zárukou bezproblémového užívání, užití si skákání bez jakéhokoli omezení. Vyniká dlouhou životností. Je zábavou, která neomrzí a má pozitivní vliv na zdraví dítěte. Součástí je i praktický kryt proti dešti.

Cena v době recenze: 4 590 Kč

Kulatá trampolína 365 s ochrannou sítí

Kulatá trampolína o průměru 365 cm je včetně praktické bezpečnostní ochranné sítě. Jedná se o typ trampolíny určený pro děti od 6 let věku. Díky nosnosti ovšem poslouží i pro skákání dospělé osoby. Trampolína má efektivní polstrování. Skýtá odolnost, pevnost, stabilitu. Pro snadný vstup na odrazovou plochu slouží praktické schůdky. O bezpečné skákání uvnitř se postará jak kvalitní skákací plocha s pružinami, polstrování, tak i ochranná síť eliminující vypadnutí ven a potenciální úraz. Konstrukce trampolíny je odolná i vůči povětrnostním podmínkám, korozi, UV záření.

Cena v době recenze: 7 499 Kč

Obdélníková trampolína Decathlon s ochrannou sítí

Obdélníková trampolína 520 s ochrannou sítí je ideální na začátky s akrobatickými prvky. Její používání je bezpečné. Trampolína s úhlopříčkou 5 m je díky polstrování a ochranné síti velmi bezpečná.

Cena v době recenze: 13 999 Kč

Trampolína JumpKing BAZOONGI 125 cm

Malá dětská trampolína je určena pro malé začátečníky. Je vybavena madlem, díky kterému je skákání dětí výrazně bezpečnější a také zábavnější. Samozřejmostí u trampolín JumpKing Bazoongi je vysoká míra bezpečnosti. Tu zaručuje již dříve jmenované madlo, kterého se skákající může přidržovat.

Cena v době recenze: 3 869 Kč

Jumpanatic fitness trampolína s rukojetí

Náročný fitness trénink a zábava že nelze kombinovat? Ale no tak! S fitness trampolínou Jumpanatic od společnosti Klarfit se kalorie spalují velmi rychle. Současně cvičíte vytrvalost, koordinaci a balanc. Skákání na trampolíně není jen zábavou, ale také výzvou až pro 400 svalů a spálíte při něm vícenásobně více kalorií než při joggingu se stejným trváním.

Cena v době recenze: 2 399 Kč

Jumping trampolína inSPORTline PROFI

Jumping trampolína o průměru 122 cm doplněná o computer je ideální pro celoroční udržení kondice v domácím i venkovním prostředí nebo ve fitness centru. Trampolína je vybavena držadlem se 4 polohami. Trampolína je však i dobrá relaxace a protažení při sedavém zaměstnání. Využijete ji doma i v klubu k všestrannému cvičení šetřícímu klouby a zlepšení koordinace těla.

Cena v době recenze: 3 290 Kč

Trampolína se sítí a schůdky – skákací plocha 383 cm

Trampolína se sítí a praktickými schůdky je efektivním doplňkem do každé zahrady. Zajistí zábavu, která neomrzí. Baví malé i velké. Má velmi blahodárný vliv na psychickou i fyzickou stránku každého jedince. Základ tvoří kvalitní, odolná a pevná konstrukce, která zajistí náležitou stabilitu, je zároveň rezistentní vůči korozi. Trampolína je vybavena kvalitním PVC polstrováním s pěnou. Tímto dochází k eliminaci zranění a úrazu při potenciálnímu naražení na okraj trampolíny. Pro maximální bezpečnost je trampolína opatřena ochrannou sítí s uzavíratelným vstupem na praktický zip.

Cena v době recenze: 10 439 Kč

Dětská trampolína s nosností do 25 kg

Jak zabavit dítě venku či doma? Jak mu zajistit dostatek pohybu? Čím dosáhnete, že vaše dítě vybije svou energii a bude dobře v noci spát? Efektivním řešením je pořízení trampolíny. Trampolína Rocketkid v černo-žluté barevné variantě je vybavena ochrannou bezpečnostní sítí. Základ tvoří kvalitní, pevná, odolná konstrukce i vůči korozi a povětrnostním vlivům. Pozornost upoutají oblé hrany s vizuálně zajímavým pěnovým polstrováním ve žlutém provedení. Pro maximální ochranu slouží vnitřní ochranná síť, která je řešena otvorem pro vstup zapínáním na praktický zip. Tím tak nehrozí, že by dítě vypadlo ven. Vzhledem k tomu, že nosnost trampolíny je 25 kg, je tento model určen pro děti a mladé od 3 let věku.

Cena v době recenze: 2 399 Kč

Trampolína MASTERJUMP 122 cm

Trampolína MasterJump je určena pro domácí použití. Můžete ji tak využít jak venku, tak doma. Poslouží dokonale na zahradě, terase, ale také v interiéru. Trampolína v černo-zelené barevné kombinaci má stabilní, odolnou konstrukci, která zajišťuje patřičnou odolnost a je rezistentní i vůči korozi a povětrnostním vlivům. Skákací plocha disponuje 44 pružinami. Skákání na trampolíně má řadu pozitiv. Je zábavou a efektivním pohybem, který baví malé i velké. Užijte si skákání na této trampolíně a udělejte více pro své zdraví.

Cena v době recenze: 1 590 Kč

Trampolína COMFORT 244 cm Baumax

Trampolína COMFORT v růžovém provedení je vybavena praktickým žebříkem pro snadný přístup. Zahradní trampolína se pyšní jak samotným vzhledem, tak kvalitním provedením. Jedná se o pěkný a zejména praktický doplněk do každé zahrady. Zajistí zábavu a pohyb venku na vzduchu. Potěší malé i velké, a to díky vysoké nosnosti. Kvalitní, pevná konstrukce zajišťuje náležitou stabilitu a je rezistentní vůči korozi a povětrnostním vlivům. Kvalitní pružiny se postarají o pohyb a dynamiku. Ochranná síť je zárukou bezpečnosti. Síť má vstupní otvor opatřený zipem eliminující vypadnutí ven.

Cena v době recenze: 4 190 Kč

Trampolína Marimex PREMIUM 457 cm

Nepostrádáte něco ve své zahradě? Který doplněk vyniká mnoha výhodami, že stojí za pořízení? Odpověď spočívá v koupi této kvalitní a precizně zpracované trampolíny. Trampolína Marimex 457 cm je perfektním doplňkem do každé zahrady. Vyniká jak samotným kvalitním provedením, tak blahodárným účinkem na psychickou i fyzickou stránku. Výhodou je, že si takto můžete zaskákat na zahradní trampolíně kdykoli. Pro efektivní a bezpečné užití si zábavy a pohybu na trampolíně se postará kvalitní, odolná konstrukce, která skýtá náležitou stabilitu. Je rovněž rezistentní vůči korozi a povětrnostním vlivům. O bezpečnost se postará vnitřní ochranná síť bránící přístupu skákajícího do části s pružinami. Vstupní prostor je zajištěn 3 přezkami a eliminuje případné vypadnutí ven.

Cena v době recenze: 12 690 Kč

Dětská nafukovací trampolína inSPORTline

Dětská nafukovací trampolína inSportline Nufino je k dispozici v modrém a růžovém provedení. Díky rozměrům a celkovému provedení je vhodná do interiéru i exteriéru. Výhodou je v tomto případě i to, že zajistí zábavu dítěti po celý rok. Ať už doma či venku. Rovněž pro ty, kteří mají zahradu, tak poslouží od jara do podzimu venku a přes zimu si může dítě užít trampolínu doma. Předností je nejen možné umístění v bytě či venku, ale také samotný efekt skákání na trampolíně a rovněž skladnost. Je vybavena bezpečnou ochrannou sítí s otvorem pro vstup zajištěným 2 zipy. Trampolína je vhodná pro dítě od 3 let. Dítě ji může využít jak na samotné skákání, tak i hraní.

Cena v době recenze: 3 690 Kč

Trampolína Hawaj 366 cm s vnitřní ochrannou sítí

Jak dostat děti ven na vzduch? Jak je venku zabavit na delší dobu? Jak zajistit, aby měly dostatek pohybu? Trampolína Hawaj 366 cm s vnitřní ochrannou sítí a praktickými schůdky zajistí pořádnou porci zábavy na čerstvém vzduchu. Výhodou je, že lze umístit kdekoli na zahradě či chalupě. Konstrukce je pevná, odolná. Skýtá patřičnou stabilitu. Bezpečnost umocněna vnitřní ochrannou sítí eliminující vypadnutí dítěte z trampolíny a stejně tak zabrání potenciálnímu skákání do části s pružinami. Vstupním prostor je opatřen zipem a přezkami. Pro snadný výstup do trampolíny slouží schůdky. Trampolína je určena pro děti od 6 let.

Cena v době recenze: 5 990 Kč

Trampolína 3 m s ochrannou sítí pro děti od 6 let

Otázka nespočívá v tom, jak dostat děti ven, ale jak je tam udržet a zabavit na více než pár minut?! Sázkou na jistotu a úspěch je pořízení trampolíny. Trampolína Octogonal 300 je vhodná pro rozvíjení psychomotoriky. Je určena pro děti od 6 let. Tímto zabavíte jak jedno i více dětí. Trampolína je určena do exteriéru. Má stabilní, odolnou konstrukci. Je tak rezistentní vůči korozi, povětrnostním podmínkám a nepříznivým vlivům. Trampolína disponuje velmi pružnou skákací plochou a to díky 64 pružinám.

Cena v době recenze: 5 499 Kč

Jumping trampolína Master 140 cm

Trampolína značky MASTERJUMP jsou nabídkou výborné kvality za rozumnou cenu. Robustní konstrukce a vysoký odrazový výkon jsou zárukou kvalitního sportovního vyžití.

Cena v době recenze: 1 690 Kč

Kulatá trampolína 420 cm s ochrannou sítí

Kulatá trampolína 420 je vhodná na psychomotorický vývoj dítěte od 6 let. Je velmi stabilní a bezpečná. Trampolína s úhlopříčkou 420 cm je díky polstrování a ochranné síti velmi bezpečná.

Cena v době recenze: 8 999 Kč

Zahradní trampolína Marimex 396 cm

Trampolína Marimex je skvělým doplňkem každé zahrady. Děti skákání na trampolíně milují a při skákání si snadno zacvičí i dospělí. Dokonalou stabilitu zajišťují čtyři nohy ve tvaru písmene U. Tyče jsou obaleny ochranným návlekem z měkčené pěny. Nohy trampolíny jsou samostatné a zvyšují stabilitu celé trampolíny. Spojení tyčí nohou trampolíny a sítě je jištěno speciálními sponami.  

Cena v době recenze: 7 990 Kč

Trampolína Marimex 305 cm s vnitřní sítí

Trampolína Marimex je skvělým doplňkem každé zahrady. Děti skákání na trampolíně milují a při skákání si snadno zacvičí i dospělí – nosnost je až 150 kg.

Cena v době recenze: 5 990 Kč

1 2