Trampolíny pro dospělé

Mini fitness trampolína 114 cm

Jak získat svou vysněnou postavu? Jak udělat snadno a jednoduše mnoho pro své zdraví. Jak spojit zábavu se sportem? Mini trampolína Physionics o průměru 114 cm je vhodná pro domácí použití, a to jak v interiéru, tak exteriéru. Je perfektní i pro vaši domácí tělocvičnu. Je vyrobena z kvalitního materiálu. Díky tomu skýtá patřičnou stabilitu, odolnost. Zajistí bezproblémové, bezpečné skákání. Skákání vede k lepší hustotě a pevnosti kostí, má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém, reguluje metabolismus. A je prokázáno, že skákání je mnohem šetrnější ke kloubům, než je tomu v případě běhu.

Cena v době recenze: 1 599 Kč

Trampolína v obdélníkovém tvaru 274×183 cm

Zábava, která neomrzí a baví malé i velké. Však kdo neskáče, není Čech. Něco na tom bude. Trampolína se sítí a žebříkem obdélníkového tvaru zaujme už na první pohled, a to právě nevšedním a zajímavým provedením. Konstrukce je z nerezavějící pozinkované oceli. Bezpečnost a bezproblémové užívání trampolíny umocněno ochrannou sítí zajištěnou zapínáním na zip. O snadný vstup na trampolínu se postará žebřík, který je součástí. Součástí je rovněž praktická plachta chránící proti dešti.

Cena v době recenze: 13 599 Kč

Trampolína COMFORT 244 cm

Hledáte vhodné řešení pro odlákání dětí od mobilů, počítačů, tabletů? Jak si užít zábavu, a ještě k tomu udělat mnoho pro své zdraví? Trampolína Comfort o průměru 244 cm zajistí aktivní způsob zábavy, a to celé rodině. Potěší malé i velké. Děti vybijí svou energii. Skákání na trampolíně má velmi pozitivní vliv. Pro ničím neomezené užití a radost ze skákání se postará tento model trampolíny. A to zásluhou provedení a použití kvalitních materiálů. Základem je stabilní, pevná konstrukce, která je odolná vůči povětrnostním podmínkám i korozi. To umocněno bezpečnostní ochrannou sítí, která je opatřena zipem a přezkami.

Cena v době recenze: 4 190 Kč

Fitness trampolína Master 96 cm

Jak si zacvičit doma či venku, a to bez jakéhokoli omezení? Trampolína MASTER 96 cm je vhodná pro domácí cvičení, a to jak ve vnitřním, tak i venkovním prostoru. Díky tomu si můžete zasportovat, zaskákat po celý rok. Základem je ocelová konstrukce skýtající pevnost, stabilitu. Skákací plocha je z pevného materiálu. Zásluhou toho je trampolína odolná vůči povětrnostním podmínkám a skákání na ní je zcela bezpečné. Díky nosnosti je tak vhodná pro dospělé osoby. Předností je, že si můžete zaskákat na trampolíně kdykoli, a to bez jakéhokoli omezení. Díky měkkému dopadu nejsou zatěžovány klouby. Zároveň trampolína působí i jako efektivní balanční plošina pro zpevnění a posílení svalů.

Cena v době recenze: 1 290 Kč

Trampolína Marimex 457 cm s vnitřní ochrannou sítí

Jak si užít zábavu, která potěší malé i velké? Sázkou na jistotu a úspěch je pořízení této kvalitní trampolíny. Trampolína Marimex o průměru 457 cm v klasickém designu je vhodná do každého exteriéru. Svému účelu poslouží kdekoli na zahradě, stejně tak i chatě. Zásluhou provedení zajistí trampolína bezpečné a ničím neomezené skákání celé rodiny. Vstup na trampolínu zajistí pohodlné schůdky opatřené protiskluzovou úpravou. Vnitřní síť je zajištěna zapínáním na suchý zip a k tomu ještě přezkami. Zásluhou provedení a použitých materiálů je trampolína odolná vůči povětrnostním podmínkám, korozi.

Cena v době recenze: 9 990 Kč

Trampolína inSPORTline Flea PRO 430 cm

Jak udělat něco více pro své zdraví, a to prakticky kdykoli? Jak zabavit děti? Trampolína Flea PRO je vhodná pro užití si skákání celé rodiny. Vyniká precizním a inovativním provedením. Velmi kvalitní trampolína je vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Dostatečně prostorná trampolína o průměru 430 cm zajistí pořádnou porci zábavy na vzduchu. Nic se nevyrovná aktivní zábavě, jako je tomu i v případě této trampolíny. Trampolína je maximálně bezpečná, a to nejen díky ochranné síti, ale i zásluhou toho, že pružiny držící trampolínu jsou obalené silným ochranným krytem a podpůrné tyče chrání pěnové obaly.

Cena v době recenze: 10 490 Kč

Kulatá trampolína 365 s ochrannou sítí

Kulatá trampolína o průměru 365 cm je včetně praktické bezpečnostní ochranné sítě. Jedná se o typ trampolíny určený pro děti od 6 let věku. Díky nosnosti ovšem poslouží i pro skákání dospělé osoby. Trampolína má efektivní polstrování. Skýtá odolnost, pevnost, stabilitu. Pro snadný vstup na odrazovou plochu slouží praktické schůdky. O bezpečné skákání uvnitř se postará jak kvalitní skákací plocha s pružinami, polstrování, tak i ochranná síť eliminující vypadnutí ven a potenciální úraz. Konstrukce trampolíny je odolná i vůči povětrnostním podmínkám, korozi, UV záření.

Cena v době recenze: 7 499 Kč

Obdélníková trampolína Decathlon s ochrannou sítí

Obdélníková trampolína 520 s ochrannou sítí je ideální na začátky s akrobatickými prvky. Její používání je bezpečné. Trampolína s úhlopříčkou 5 m je díky polstrování a ochranné síti velmi bezpečná.

Cena v době recenze: 13 999 Kč

Jumpanatic fitness trampolína s rukojetí

Náročný fitness trénink a zábava že nelze kombinovat? Ale no tak! S fitness trampolínou Jumpanatic od společnosti Klarfit se kalorie spalují velmi rychle. Současně cvičíte vytrvalost, koordinaci a balanc. Skákání na trampolíně není jen zábavou, ale také výzvou až pro 400 svalů a spálíte při něm vícenásobně více kalorií než při joggingu se stejným trváním.

Cena v době recenze: 2 399 Kč

Jumping trampolína inSPORTline PROFI

Jumping trampolína o průměru 122 cm doplněná o computer je ideální pro celoroční udržení kondice v domácím i venkovním prostředí nebo ve fitness centru. Trampolína je vybavena držadlem se 4 polohami. Trampolína je však i dobrá relaxace a protažení při sedavém zaměstnání. Využijete ji doma i v klubu k všestrannému cvičení šetřícímu klouby a zlepšení koordinace těla.

Cena v době recenze: 3 290 Kč

Mini trampolína na cvičení PHYSIONICS

Trampolína Physionics mini je perfektní volbou pro vaše domácí cvičení. Využijete ji jak v interiéru, ale pokud máte zahradu či terasu, tak si můžete zacvičit/zaskákat i venku. Trampolína tak skýtá využití po celý rok. Je vhodná pro každého z důvodu, že je vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Zajistí vám fyzickou aktivitu, prospěšný pohyb, a to zábavnou formou. Tento typ mini je vhodný pro 1 osobu. Základem je pevná, odolná konstrukce skýtající potřebnou a dostatečnou stabilitu. Trampolína v kvalitním provedení je zábavou, a hlavně díky skákání má blahodárný vliv na zdraví. Dopřejte si pohyb a zábavu u vás doma.

Cena v době recenze: 1 365 Kč

Trampolína se sítí a schůdky – skákací plocha 383 cm

Trampolína se sítí a praktickými schůdky je efektivním doplňkem do každé zahrady. Zajistí zábavu, která neomrzí. Baví malé i velké. Má velmi blahodárný vliv na psychickou i fyzickou stránku každého jedince. Základ tvoří kvalitní, odolná a pevná konstrukce, která zajistí náležitou stabilitu, je zároveň rezistentní vůči korozi. Trampolína je vybavena kvalitním PVC polstrováním s pěnou. Tímto dochází k eliminaci zranění a úrazu při potenciálnímu naražení na okraj trampolíny. Pro maximální bezpečnost je trampolína opatřena ochrannou sítí s uzavíratelným vstupem na praktický zip.

Cena v době recenze: 10 439 Kč

Trampolína MASTERJUMP 122 cm

Trampolína MasterJump je určena pro domácí použití. Můžete ji tak využít jak venku, tak doma. Poslouží dokonale na zahradě, terase, ale také v interiéru. Trampolína v černo-zelené barevné kombinaci má stabilní, odolnou konstrukci, která zajišťuje patřičnou odolnost a je rezistentní i vůči korozi a povětrnostním vlivům. Skákací plocha disponuje 44 pružinami. Skákání na trampolíně má řadu pozitiv. Je zábavou a efektivním pohybem, který baví malé i velké. Užijte si skákání na této trampolíně a udělejte více pro své zdraví.

Cena v době recenze: 1 590 Kč

Trampolína COMFORT 244 cm Baumax

Trampolína COMFORT v růžovém provedení je vybavena praktickým žebříkem pro snadný přístup. Zahradní trampolína se pyšní jak samotným vzhledem, tak kvalitním provedením. Jedná se o pěkný a zejména praktický doplněk do každé zahrady. Zajistí zábavu a pohyb venku na vzduchu. Potěší malé i velké, a to díky vysoké nosnosti. Kvalitní, pevná konstrukce zajišťuje náležitou stabilitu a je rezistentní vůči korozi a povětrnostním vlivům. Kvalitní pružiny se postarají o pohyb a dynamiku. Ochranná síť je zárukou bezpečnosti. Síť má vstupní otvor opatřený zipem eliminující vypadnutí ven.

Cena v době recenze: 4 190 Kč

Trampolína Marimex PREMIUM 457 cm

Nepostrádáte něco ve své zahradě? Který doplněk vyniká mnoha výhodami, že stojí za pořízení? Odpověď spočívá v koupi této kvalitní a precizně zpracované trampolíny. Trampolína Marimex 457 cm je perfektním doplňkem do každé zahrady. Vyniká jak samotným kvalitním provedením, tak blahodárným účinkem na psychickou i fyzickou stránku. Výhodou je, že si takto můžete zaskákat na zahradní trampolíně kdykoli. Pro efektivní a bezpečné užití si zábavy a pohybu na trampolíně se postará kvalitní, odolná konstrukce, která skýtá náležitou stabilitu. Je rovněž rezistentní vůči korozi a povětrnostním vlivům. O bezpečnost se postará vnitřní ochranná síť bránící přístupu skákajícího do části s pružinami. Vstupní prostor je zajištěn 3 přezkami a eliminuje případné vypadnutí ven.

Cena v době recenze: 12 690 Kč

Skládací fitness trampolína Sportisimo

Podlehli jste efektu skákání na trampolíně? Chcete si tento zdraví prospěšný pohyb dopřát kdykoli a bez jakéhokoli omezení? Trampolína Spokey JUMPER MINI v oranžovo-černé barevné variantě je praktickým řešením do interiéru i exteriéru. Můžete ji umístit kdekoli na zahradě, terase, tak i doma. Konstrukce je pevná, stabilní a odolná. Trampolínu lze složit, a tak uskladnit v případě nepoužívání, ale také přepravit na jiné místo. Cvičení na trampolíně má řadu výhod, ať už se jedná o samotný fyzický pohyb, zlepšení motorické koordinace, správného držení těla, posílení svalů apod. Má tak blahodárné účinky na vaši fyzickou i psychickou stránku.

Cena v době recenze: 3 249 Kč

Trampolína Hawaj 366 cm s vnitřní ochrannou sítí

Jak dostat děti ven na vzduch? Jak je venku zabavit na delší dobu? Jak zajistit, aby měly dostatek pohybu? Trampolína Hawaj 366 cm s vnitřní ochrannou sítí a praktickými schůdky zajistí pořádnou porci zábavy na čerstvém vzduchu. Výhodou je, že lze umístit kdekoli na zahradě či chalupě. Konstrukce je pevná, odolná. Skýtá patřičnou stabilitu. Bezpečnost umocněna vnitřní ochrannou sítí eliminující vypadnutí dítěte z trampolíny a stejně tak zabrání potenciálnímu skákání do části s pružinami. Vstupním prostor je opatřen zipem a přezkami. Pro snadný výstup do trampolíny slouží schůdky. Trampolína je určena pro děti od 6 let.

Cena v době recenze: 5 990 Kč

Jumping trampolína Master 140 cm

Trampolína značky MASTERJUMP jsou nabídkou výborné kvality za rozumnou cenu. Robustní konstrukce a vysoký odrazový výkon jsou zárukou kvalitního sportovního vyžití.

Cena v době recenze: 1 690 Kč

Kulatá trampolína 420 cm s ochrannou sítí

Kulatá trampolína 420 je vhodná na psychomotorický vývoj dítěte od 6 let. Je velmi stabilní a bezpečná. Trampolína s úhlopříčkou 420 cm je díky polstrování a ochranné síti velmi bezpečná.

Cena v době recenze: 8 999 Kč

Zahradní trampolína Marimex 396 cm

Trampolína Marimex je skvělým doplňkem každé zahrady. Děti skákání na trampolíně milují a při skákání si snadno zacvičí i dospělí. Dokonalou stabilitu zajišťují čtyři nohy ve tvaru písmene U. Tyče jsou obaleny ochranným návlekem z měkčené pěny. Nohy trampolíny jsou samostatné a zvyšují stabilitu celé trampolíny. Spojení tyčí nohou trampolíny a sítě je jištěno speciálními sponami.  

Cena v době recenze: 7 990 Kč

Trampolína Marimex 305 cm s vnitřní sítí

Trampolína Marimex je skvělým doplňkem každé zahrady. Děti skákání na trampolíně milují a při skákání si snadno zacvičí i dospělí – nosnost je až 150 kg.

Cena v době recenze: 5 990 Kč

Dětská trampolína v atraktivním designu průměr 1,4 m

S průměrem 1,4 m spojuje zařízení Rocketkid příjemně velkou skákací plochu s prostorovými podmínkami v interiérech. Proto si snadno najde místo v interiéru i exteriéru. Namísto běžných ocelových pružin jsou na trampolíně použity bungee lana. Jsou vysoce elastická, ale velmi měkká, takže se ještě více snižuje riziko zranění při pádu. Jako je běžné u všech trampolín Klarfit, lanové pérování je ukryto pod barevným polstrováním, které zabrání skřípnutí nebo sklouznutí.

Cena v době recenze: 2 399 Kč

Trampolína SPORT TEAM 366 cm

Trampolína SPORT TEAM obsahuje: trampolínu 366cm, ochranou síť a žebřík. Vhodné pro exteriérové využití. Snadná a rychlá montáž. Vyrobeno v souladu s nejpřísnějšími bezpečnostními normami.

Cena v době recenze: 6199 Kč

Růžová trampolína se schůdky a ochrannou sítí

Trampolína řady COMFORT je perfektní motivací pro aktivní trávení času venku. Skákání rozvíjí koordinaci, fyzickou kondici a dodává spoustu pozitivní energie.

Cena v době recenze: 5 499 Kč

1 2