Fitness trampolíny

Mini fitness trampolína 114 cm

Jak získat svou vysněnou postavu? Jak udělat snadno a jednoduše mnoho pro své zdraví. Jak spojit zábavu se sportem? Mini trampolína Physionics o průměru 114 cm je vhodná pro domácí použití, a to jak v interiéru, tak exteriéru. Je perfektní i pro vaši domácí tělocvičnu. Je vyrobena z kvalitního materiálu. Díky tomu skýtá patřičnou stabilitu, odolnost. Zajistí bezproblémové, bezpečné skákání. Skákání vede k lepší hustotě a pevnosti kostí, má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém, reguluje metabolismus. A je prokázáno, že skákání je mnohem šetrnější ke kloubům, než je tomu v případě běhu.

Cena v době recenze: 1 599 Kč

Fitness trampolína Master 96 cm

Jak si zacvičit doma či venku, a to bez jakéhokoli omezení? Trampolína MASTER 96 cm je vhodná pro domácí cvičení, a to jak ve vnitřním, tak i venkovním prostoru. Díky tomu si můžete zasportovat, zaskákat po celý rok. Základem je ocelová konstrukce skýtající pevnost, stabilitu. Skákací plocha je z pevného materiálu. Zásluhou toho je trampolína odolná vůči povětrnostním podmínkám a skákání na ní je zcela bezpečné. Díky nosnosti je tak vhodná pro dospělé osoby. Předností je, že si můžete zaskákat na trampolíně kdykoli, a to bez jakéhokoli omezení. Díky měkkému dopadu nejsou zatěžovány klouby. Zároveň trampolína působí i jako efektivní balanční plošina pro zpevnění a posílení svalů.

Cena v době recenze: 1 290 Kč

Jumpanatic fitness trampolína s rukojetí

Náročný fitness trénink a zábava že nelze kombinovat? Ale no tak! S fitness trampolínou Jumpanatic od společnosti Klarfit se kalorie spalují velmi rychle. Současně cvičíte vytrvalost, koordinaci a balanc. Skákání na trampolíně není jen zábavou, ale také výzvou až pro 400 svalů a spálíte při něm vícenásobně více kalorií než při joggingu se stejným trváním.

Cena v době recenze: 2 399 Kč

Jumping trampolína inSPORTline PROFI

Jumping trampolína o průměru 122 cm doplněná o computer je ideální pro celoroční udržení kondice v domácím i venkovním prostředí nebo ve fitness centru. Trampolína je vybavena držadlem se 4 polohami. Trampolína je však i dobrá relaxace a protažení při sedavém zaměstnání. Využijete ji doma i v klubu k všestrannému cvičení šetřícímu klouby a zlepšení koordinace těla.

Cena v době recenze: 3 290 Kč

Mini trampolína na cvičení PHYSIONICS

Trampolína Physionics mini je perfektní volbou pro vaše domácí cvičení. Využijete ji jak v interiéru, ale pokud máte zahradu či terasu, tak si můžete zacvičit/zaskákat i venku. Trampolína tak skýtá využití po celý rok. Je vhodná pro každého z důvodu, že je vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Zajistí vám fyzickou aktivitu, prospěšný pohyb, a to zábavnou formou. Tento typ mini je vhodný pro 1 osobu. Základem je pevná, odolná konstrukce skýtající potřebnou a dostatečnou stabilitu. Trampolína v kvalitním provedení je zábavou, a hlavně díky skákání má blahodárný vliv na zdraví. Dopřejte si pohyb a zábavu u vás doma.

Cena v době recenze: 1 365 Kč

Trampolína MASTERJUMP 122 cm

Trampolína MasterJump je určena pro domácí použití. Můžete ji tak využít jak venku, tak doma. Poslouží dokonale na zahradě, terase, ale také v interiéru. Trampolína v černo-zelené barevné kombinaci má stabilní, odolnou konstrukci, která zajišťuje patřičnou odolnost a je rezistentní i vůči korozi a povětrnostním vlivům. Skákací plocha disponuje 44 pružinami. Skákání na trampolíně má řadu pozitiv. Je zábavou a efektivním pohybem, který baví malé i velké. Užijte si skákání na této trampolíně a udělejte více pro své zdraví.

Cena v době recenze: 1 590 Kč

Skládací fitness trampolína Sportisimo

Podlehli jste efektu skákání na trampolíně? Chcete si tento zdraví prospěšný pohyb dopřát kdykoli a bez jakéhokoli omezení? Trampolína Spokey JUMPER MINI v oranžovo-černé barevné variantě je praktickým řešením do interiéru i exteriéru. Můžete ji umístit kdekoli na zahradě, terase, tak i doma. Konstrukce je pevná, stabilní a odolná. Trampolínu lze složit, a tak uskladnit v případě nepoužívání, ale také přepravit na jiné místo. Cvičení na trampolíně má řadu výhod, ať už se jedná o samotný fyzický pohyb, zlepšení motorické koordinace, správného držení těla, posílení svalů apod. Má tak blahodárné účinky na vaši fyzickou i psychickou stránku.

Cena v době recenze: 3 249 Kč

Jumping trampolína Master 140 cm

Trampolína značky MASTERJUMP jsou nabídkou výborné kvality za rozumnou cenu. Robustní konstrukce a vysoký odrazový výkon jsou zárukou kvalitního sportovního vyžití.

Cena v době recenze: 1 690 Kč

Fitness trampolína s madlem 122 cm

Fitness trampolína 122 cm je vynikající volba pro každého, kdo si chce zlepšit nebo udržet formu. Pomáhá stimulovat váš metabolismus, zvyšuje kapacitu kyslíku a prospívá kardiovaskulárnímu zdraví. Ocelová konstrukce a protiskluzová PP podložka je navržená pro vysoce intenzivní cvičení. Rukojeť ve tvaru T vám pomůže udržovat rovnováhu.

Cena v době recenze: 2 839 Kč

Mini fitness trampolína PHYSIONICS 122 cm

Zařizujete si malou soukromou tělocvičnu? Potom je tato mini trampolína ideální pro efektivní trénink u vás doma. Samozřejmě využití nalezne i pro děti, které si na této trampolíně také mohou zaskákat.

Cena v době recenze: 1 999 Kč