Trampolíny levně

Mini fitness trampolína 114 cm

Jak získat svou vysněnou postavu? Jak udělat snadno a jednoduše mnoho pro své zdraví. Jak spojit zábavu se sportem? Mini trampolína Physionics o průměru 114 cm je vhodná pro domácí použití, a to jak v interiéru, tak exteriéru. Je perfektní i pro vaši domácí tělocvičnu. Je vyrobena z kvalitního materiálu. Díky tomu skýtá patřičnou stabilitu, odolnost. Zajistí bezproblémové, bezpečné skákání. Skákání vede k lepší hustotě a pevnosti kostí, má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém, reguluje metabolismus. A je prokázáno, že skákání je mnohem šetrnější ke kloubům, než je tomu v případě běhu.

Cena v době recenze: 1 599 Kč

Trampolína COMFORT 244 cm

Hledáte vhodné řešení pro odlákání dětí od mobilů, počítačů, tabletů? Jak si užít zábavu, a ještě k tomu udělat mnoho pro své zdraví? Trampolína Comfort o průměru 244 cm zajistí aktivní způsob zábavy, a to celé rodině. Potěší malé i velké. Děti vybijí svou energii. Skákání na trampolíně má velmi pozitivní vliv. Pro ničím neomezené užití a radost ze skákání se postará tento model trampolíny. A to zásluhou provedení a použití kvalitních materiálů. Základem je stabilní, pevná konstrukce, která je odolná vůči povětrnostním podmínkám i korozi. To umocněno bezpečnostní ochrannou sítí, která je opatřena zipem a přezkami.

Cena v době recenze: 4 190 Kč

Dětská trampolína Rocketkid 4 pro venkovní i vnitřní použití

Nedaří se vám odlákat děti od tabletu, mobilu či počítače? Není možné udržet děti venku po delší dobu? Potřebujete je zabavit a pokud možno, aby se také hýbaly? Dětská trampolína Rocketkid 4 o průměru 150 cm je určena pro děti od 3 let věku. Výhodou je, že tato trampolína je vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Pro bezpečné a pohodlné skákání se postará jak ochranná síť se zapínáním na praktický zip, tak i polstrované tyče a kvalitní odrazová plocha s inovativním bungee pérováním. Trampolína je oživena květovaným vzorem.

Cena v době recenze: 2 259 Kč

Fitness trampolína Master 96 cm

Jak si zacvičit doma či venku, a to bez jakéhokoli omezení? Trampolína MASTER 96 cm je vhodná pro domácí cvičení, a to jak ve vnitřním, tak i venkovním prostoru. Díky tomu si můžete zasportovat, zaskákat po celý rok. Základem je ocelová konstrukce skýtající pevnost, stabilitu. Skákací plocha je z pevného materiálu. Zásluhou toho je trampolína odolná vůči povětrnostním podmínkám a skákání na ní je zcela bezpečné. Díky nosnosti je tak vhodná pro dospělé osoby. Předností je, že si můžete zaskákat na trampolíně kdykoli, a to bez jakéhokoli omezení. Díky měkkému dopadu nejsou zatěžovány klouby. Zároveň trampolína působí i jako efektivní balanční plošina pro zpevnění a posílení svalů.

Cena v době recenze: 1 290 Kč

Dětská trampolína Sportisimo o průměru 250 cm s ochrannou sítí

Zdá se odlákání dítěte od mobilního telefonu, tabletu, počítače jako nadlidský úkon? Jak dostat dítě ven a zabavit ho na delší dobu? Dětská trampolína Klarfit Rocketgirl o průměru 250 cm v černo-růžovém provedení nadchne malé, ale i větší slečny. Vzhledem k provedení a pěknému designu zkrášlí i váš venkovní prostor. Precizně zpracovaná dětská trampolína z kvalitního materiálů je zárukou bezproblémového užívání, užití si skákání bez jakéhokoli omezení. Vyniká dlouhou životností. Je zábavou, která neomrzí a má pozitivní vliv na zdraví dítěte. Součástí je i praktický kryt proti dešti.

Cena v době recenze: 4 590 Kč

Jumpanatic fitness trampolína s rukojetí

Náročný fitness trénink a zábava že nelze kombinovat? Ale no tak! S fitness trampolínou Jumpanatic od společnosti Klarfit se kalorie spalují velmi rychle. Současně cvičíte vytrvalost, koordinaci a balanc. Skákání na trampolíně není jen zábavou, ale také výzvou až pro 400 svalů a spálíte při něm vícenásobně více kalorií než při joggingu se stejným trváním.

Cena v době recenze: 2 399 Kč

Jumping trampolína inSPORTline PROFI

Jumping trampolína o průměru 122 cm doplněná o computer je ideální pro celoroční udržení kondice v domácím i venkovním prostředí nebo ve fitness centru. Trampolína je vybavena držadlem se 4 polohami. Trampolína je však i dobrá relaxace a protažení při sedavém zaměstnání. Využijete ji doma i v klubu k všestrannému cvičení šetřícímu klouby a zlepšení koordinace těla.

Cena v době recenze: 3 290 Kč

Mini trampolína na cvičení PHYSIONICS

Trampolína Physionics mini je perfektní volbou pro vaše domácí cvičení. Využijete ji jak v interiéru, ale pokud máte zahradu či terasu, tak si můžete zacvičit/zaskákat i venku. Trampolína tak skýtá využití po celý rok. Je vhodná pro každého z důvodu, že je vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Zajistí vám fyzickou aktivitu, prospěšný pohyb, a to zábavnou formou. Tento typ mini je vhodný pro 1 osobu. Základem je pevná, odolná konstrukce skýtající potřebnou a dostatečnou stabilitu. Trampolína v kvalitním provedení je zábavou, a hlavně díky skákání má blahodárný vliv na zdraví. Dopřejte si pohyb a zábavu u vás doma.

Cena v době recenze: 1 365 Kč

Trampolína MASTERJUMP 122 cm

Trampolína MasterJump je určena pro domácí použití. Můžete ji tak využít jak venku, tak doma. Poslouží dokonale na zahradě, terase, ale také v interiéru. Trampolína v černo-zelené barevné kombinaci má stabilní, odolnou konstrukci, která zajišťuje patřičnou odolnost a je rezistentní i vůči korozi a povětrnostním vlivům. Skákací plocha disponuje 44 pružinami. Skákání na trampolíně má řadu pozitiv. Je zábavou a efektivním pohybem, který baví malé i velké. Užijte si skákání na této trampolíně a udělejte více pro své zdraví.

Cena v době recenze: 1 590 Kč

Trampolína 3 m s ochrannou sítí pro děti od 6 let

Otázka nespočívá v tom, jak dostat děti ven, ale jak je tam udržet a zabavit na více než pár minut?! Sázkou na jistotu a úspěch je pořízení trampolíny. Trampolína Octogonal 300 je vhodná pro rozvíjení psychomotoriky. Je určena pro děti od 6 let. Tímto zabavíte jak jedno i více dětí. Trampolína je určena do exteriéru. Má stabilní, odolnou konstrukci. Je tak rezistentní vůči korozi, povětrnostním podmínkám a nepříznivým vlivům. Trampolína disponuje velmi pružnou skákací plochou a to díky 64 pružinám.

Cena v době recenze: 5 499 Kč

Jumping trampolína Master 140 cm

Trampolína značky MASTERJUMP jsou nabídkou výborné kvality za rozumnou cenu. Robustní konstrukce a vysoký odrazový výkon jsou zárukou kvalitního sportovního vyžití.

Cena v době recenze: 1 690 Kč

Zahradní trampolína Marimex 396 cm

Trampolína Marimex je skvělým doplňkem každé zahrady. Děti skákání na trampolíně milují a při skákání si snadno zacvičí i dospělí. Dokonalou stabilitu zajišťují čtyři nohy ve tvaru písmene U. Tyče jsou obaleny ochranným návlekem z měkčené pěny. Nohy trampolíny jsou samostatné a zvyšují stabilitu celé trampolíny. Spojení tyčí nohou trampolíny a sítě je jištěno speciálními sponami.  

Cena v době recenze: 7 990 Kč

Dětská trampolína v atraktivním designu průměr 1,4 m

S průměrem 1,4 m spojuje zařízení Rocketkid příjemně velkou skákací plochu s prostorovými podmínkami v interiérech. Proto si snadno najde místo v interiéru i exteriéru. Namísto běžných ocelových pružin jsou na trampolíně použity bungee lana. Jsou vysoce elastická, ale velmi měkká, takže se ještě více snižuje riziko zranění při pádu. Jako je běžné u všech trampolín Klarfit, lanové pérování je ukryto pod barevným polstrováním, které zabrání skřípnutí nebo sklouznutí.

Cena v době recenze: 2 399 Kč

Růžová trampolína se schůdky a ochrannou sítí

Trampolína řady COMFORT je perfektní motivací pro aktivní trávení času venku. Skákání rozvíjí koordinaci, fyzickou kondici a dodává spoustu pozitivní energie.

Cena v době recenze: 5 499 Kč

Modro-černá trampolína Marimex s ochrannou sítí

Trampolína Marimex je skvělým doplňkem každé zahrady. Dokonalou stabilitu zajišťují čtyři nohy ve tvaru písmene U. Materiál odrazové plochy patří k nejkvalitnějším na trhu. Vnitřní ochranná síť je bezpečnější než vnější síť – brání přístupu skákajícího do části s pružinami. Vstupní prostor je zajištěn třemi přezkami a brání vypadnutí. Trampolíny jsou určené pro náročné pohybové aktivity, proto klademe důraz na jejich bezpečnost a spolehlivost.

Cena v době recenze: 5 590 Kč

Fitness trampolína s madlem 122 cm

Fitness trampolína 122 cm je vynikající volba pro každého, kdo si chce zlepšit nebo udržet formu. Pomáhá stimulovat váš metabolismus, zvyšuje kapacitu kyslíku a prospívá kardiovaskulárnímu zdraví. Ocelová konstrukce a protiskluzová PP podložka je navržená pro vysoce intenzivní cvičení. Rukojeť ve tvaru T vám pomůže udržovat rovnováhu.

Cena v době recenze: 2 839 Kč

Trampolína MASTER 102 cm

Speciální výhodný set trampolína MASTER 102 cm s vnější ochrannou sítí. Akční model pro děti s barevným designem, vnější ochrannou sítí pro bezpečnost dětí.

Cena v době recenze: 1 990 Kč

Mini fitness trampolína PHYSIONICS 122 cm

Zařizujete si malou soukromou tělocvičnu? Potom je tato mini trampolína ideální pro efektivní trénink u vás doma. Samozřejmě využití nalezne i pro děti, které si na této trampolíně také mohou zaskákat.

Cena v době recenze: 1 999 Kč